Všichni znají marketingový mix (5P) jako klíčový nástroj klasického marketingu. Ale opravdu to stačí?
Vítá návštěvníka na vašem webu pop-up okno? Tak si to užívejte, protože pokud to budete dělat i v lednu příštího roku, Googlu se to nebude líbit.
Je responzivní web výhoda, nezbytnost, nebo můžete klidně počkat? Zvýší responsivita počet vašich obchodů? Zlepší se jejich nalezitelnost ve vyhledávačích?
Zajímavé. Napíšete jak se poprat s Not provided a skoro nikdo si toho nevšimne. Ale jak naznačíte další umíráček SEO, je z toho málem vzbouření na vsi.
Kolikrát jsem za poslední roky slyšel, že SEO je mrtvé. Najděte si v Google frázi „SEO is dead“ a uvidíte. SEO umírá a vstává z popela. Zas a znovu.
Remarketing, jako možnost cílení na návštěvníky, kteří navštívili web inzerenta, existuje už dlouho. Jednoduchý úvod do problematiky pro úplné začátečníky.
Když jsem před časem psal o tom, jak snadné je pohřbít jakoukoliv kampaň, zjistil jsem, že ironie nebyla na místě. Tedy alespoň podle dotazů, jak jsem to vlastně myslel.
Dobře, pojďme se na celé téma podívat ještě jednou a tentokrát zcela vážně.
Na téma budování obsahu bylo napsáno mnoho článků, ten poslední od Lukáše Pítry dnes (zase mě předběhl). A protože jsem měl v pátek na toto téma školení, přidám ještě jeden.
Že obsah je král není žádná novinka, už v roce 1996 to napsal Bill Gates. V té době jsme to ještě asi nedokázali patřičně docenit.
Kolega Honza Podloucký se s tím na svých školeních setkává pravidelně – kampaně nefungují, návštěvníci přijdou, ale nenakoupí, agentury a konzultanti dělají svojí práci špatně. A je jedno, jestli se jedná o Sklik, Adwords, nebo sociální sítě. Je to prostě k ničemu.
A co vy? Vaše kampaně fungují?
Službu Ověřeno zákazníky pokládám za jednu z neužitečnějších, které Heuréka nabízí. Spolehlivých možností, jak se dozvědět, jestli obchod je nebo není spolehlivý zase tolik není a tady je navíc jistota, že názory nemůže obchodník mazat nebo upravovat.